Sıkça Sorulan Sorular

1.Rezervasyonumu ne kadar zaman öncesinde yaptırmalıyım?

CyprusBooking.com üzerinden dilediğiniz transfer çeşidi için rezervasyonunuzu 14 saat öncesine kadar dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

2.Sitenizin hizmetleri nelerdir?

CyprusBooking.com olarak biz, siz değerli müşterilerimize Kuzey Kıbrıs sınırları içerisinde değişik alternatifleri bulunan transfer hizmetleri sunmaktayız. Arzunuza göre vip transfer, özel transfer ve paylaşımlı transfer seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tüm transfer seçeneklerimizle alakalı geniş bilgi için sitemizi inceleyebilir. Müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

3.Paylaşımlı transfer seçeneğiyle seyahat etmek istiyorum. Benim dışımda belirttiğim saatte başka müşteri olmazsa yine de paylaşımlı transfer ücreti ödeyebilecek miyim?

Evet, eğer siz paylaşımlı transfer seçeneği ile seyahat etmek için rezervasyon yaptırdıysanız, tek kişi dahi olsanız aynı fiyattan transferiniz gerçekleştirilecektir. Müşteri memnuniyetini esas alan CyprusBooking.com olarak biz müşterilerimize kötü sürprizler yaşatmayız.

4. Rezervasyon yapmak istiyorum, bana yardımcı olabilir misiniz?

CyprusBooking.com internet sitesinden online rezervasyon seçeneğini tıklayıp, yönlendirmeleri takip ederek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir, ve siz online rezervasyonunuzu gerçekleştirdiğiniz anda rezervasyonunuz ekibimize ulaşacaktır.

5. Neden sadece online rezervasyon yapabiliyorum?

Yolcuların yolculuk bilgilerini bizzat kendilerinin giriyor olması yanlış anlaşılmaları önlemek adına en doğru olandır. Üstelik online rezervasyon zahmetsiz, kolay ve güvenlidir.

6. Ya havaalanında beni karşılamaya gelmezlerse?

Böyle bir sorunun olması söz konusu bile değildir. CyprusBooking.com olarak biz rezervasyon bilgilerinizi aldığımız andan itibaren gereken tüm yönlendirmeleri ayarlarız. Ancak yine de böyle bir sorun yaşandığında müşteri hizmetlerini arayıp bilgilendirme yaptığınız anda sorununuz çözülecektir.

7.İptal ve transfer saati değişiklikleri yapmak istediğimde ödediğim ücretin iadesi yapılmakta mıdır?

Eğer transfer saatinize 24 saatten daha fazla bir zaman varsa ödediğiniz ücretin tamamını iade etmekteyiz. Transfer saatinize 6-24 saat arası bir zaman kalmışsa ödediğiniz ücretin %50’sini iade etmekteyiz. Ancak transfer saatinizde 6 saatten daha az bir zaman kalmışsa ücret iadesini gerçekleştiremeyeceğimizi üzülerek belirtmekteyiz.

8. Benden kaynaklı olmayan gecikmelerde transferim ne olur? Örneğin uşağım rötar yaparsa, transferim yanar mı?

CyprusBooking.com olarak biz, tüm uçuşların durumlarını 7/24 takip etmekteyiz. Bu sebeple bir uçuşta herhangi bir rötar söz konusu olduğunda, bizim de haberimiz olduğu için uçağınızın yeni iniş saatine göre transfer işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Paylaşımlı transferlerde ise en geç bir sonraki paylaşımlı transfer saatinde sizin de transferinizi gerçekleştirmekteyiz.