Yürüyüş Turları

Yürüyüş Turları

Yürüyüş Turları

Yüzlerce kilometreden fazla tırmanan engebeli sahil şeridi, yükselen dağ zirveleri, el değmemiş araziler ve yılda ortalama üç yüz kırk gün güneş ışığı alan Kuzey Kıbrıs bir yürüyüşçünün cennetidir!

Günlük Yürüyüş Turları

Günlük yürüyüşlerimiz Girne sahilinin dağlarını ve eteklerini gezmek için eşsiz fırsatlar sunuyor. İster bağımsız olarak ister bir rehber ile yürümek isteyin, seçim sizin. Aralarından seçim yapabileceğiniz 30'un üzerinde yürüyüş yolu ile yolları veya parkurları keşfedebilir, kısa veya uzun yürüyüşler dağa veya sahile uzanabilir. Nefesinizi alacak büyüleyici köyleri, tarihi mekanları ve panoramik manzaraları keşfedin. Yürüyüşler her yaştan ve yeteneğe uygun şekilde adapte edilebilir, böylece her zaman ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir yürüyüş olacaktır. Çevrenizde uzmanlaşacaksınız.

Üç Crusader Kalesi Yürüyüşü

Kuzey Kıbrıs'ın Beşparmak Sıradağları'nın zirvesinde rehberli bir yürüyüş tatili. Bu, Girne Dağ Yolu'nun en iyi bölümlerini kapsayan sekiz günlük bir yürüyüş tatili. Deneyimli bilgili bir rehber ile tam destekli bir yürüyüş. Her gün, bir yürüyüş aracı, yürüyüşün çevresinde, soğuk su kaynakları tedarik ederek ve yorgun yürüyüşçülere araçta bir süre dinlenme ve daha sonra gruba yeniden katılma seçeneği sunacak şekilde gönderilir.

CAPE TO CAPE WALK

Bir ömür boyu yürüyüş için Kıbrıs'a katıl! Cape Cape, 147,5 mil kapsayan 10 günlük bir yürüyüş. Yürüyüş, yarımadasının uzak batı ucundaki Cape Korucam'da başlıyor ve Karpaz'ın tam ucundaki Cape Zafer'e tüm Girne dağ zincirinin sırtında ilerliyor.

Yürüyüş Turu
€ 45 / kişi başı